Liviu Dragnea, acuzati grave, colegii de celulă mi-au pansat rana de la spate, nu am avut acces la cabinetul medical!!!

Eu am suferit o intervenţie la spitalul penitenciar Rahova la spate, această zonă este foarte importantă. Pentru că operaţia a fost pe spate, eu nu am putut singur să-mi curăţ rana şi să-mi schimb bandajul.

După intervenţie, medicul chirurg de la Rahova a trecut în fişa medicală şi a dispus ca medicii de la cabinetul medical din Rahova să cureţe rana din două în două zile, scrie Bugetul.ro.

Citește și: Escrocherie la blocul M55 din Str. Nerva Traian nr. 8: Chiriașii au rămas fără bani și cu datorii uriașe!

Timp de o săptămână, eu nu am avut acces la cabinetul medical, rana fiindu-mi pansată de colegii din cameră. Rana s-a reinfectat apoi, că nu am pansat corect şi vineri după ce am ieşit din carantină m-au dus din nou la spitalul Rahova şi m-au operat din nou pentru că rana recidivase”, a spus Liviu Dragnea joi, în faţa instanţei, la audiere, conform b1.ro.

sursa

Citește și: Incendiu devastator la o biserică din Prohozești, județul Bacău